Rozloučení s předškoláky
Ve středu 15. června jsme se rozloučili s předškoláky. Divadélko JOJO zahrálo veselou pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Děti splnily úkoly a byly pasovány na školáky. Přejeme všem úspěšný start v nové škole.

























Ve středu 15. června jsme se rozloučili s předškoláky. Divadélko JOJO zahrálo veselou pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Děti splnily úkoly a byly pasovány na školáky. Přejeme všem úspěšný start v nové škole.
























