V úterý 26. června se konalo v mateřské škole rozloučení s předškoláky. Pro rodiče byl připraven krátký program, po kterém následovyly zábavné hry pro rodiče a děti. Tečkou za školním rokem bylo dobrovolné přespání ve školce, tzv. „Noc bez maminky“. … Číst dále…






