Ve čtvrtek 10. března za dětmi do školky po delší odmlce přijelo divadlo JÓJO se svojí jarní pohádkou pod názvem „Pohádka z rozkvetlé louky“, která nás zavedla na Medovou stráň, kde se konal velký jarní závod broučků a jiných zvířátek, která žijí … Číst dále…







