S lopatami na svěhu
























Konečně sněží






Tříkrálový den






Vytvořili jsme netradiční stromečky





















Ve třídách jsme si ozdobili stromečky a čekali, zda se pod nimi objeví dárky. Dnes po návratu z vycházky se naše přání splnilo. Byly tam. Dárky, které jsme si přáli. Zazpívali jsme si koledy, poděkovali a hned se pustili do hraní.



























Byl u nás čert s Mikulášem a andělem. Sice jsme je neviděli, ale Mikuláš nám zanechal dopis, čert metličky, trochu uhlí a brambor a od andílka jsme každý dostal dáreček. Pěkně jsme poděkovali a slíbili, že vše, co nám Mikuláš napsal dodržíme.





U jednoho dítěte v naší mateřské škole se objevily plané neštovice.