Vánoční přání

Ve třídách jsme si ozdobili stromečky a čekali, zda se pod nimi objeví dárky. Dnes po návratu z vycházky se naše přání splnilo. Byly tam. Dárky, které jsme si přáli. Zazpívali jsme si koledy, poděkovali a hned se pustili do hraní.

Byl u nás čert s Mikulášem

Byl u nás čert s Mikulášem a andělem. Sice jsme je neviděli, ale Mikuláš nám zanechal dopis, čert metličky, trochu uhlí a brambor a od andílka jsme každý dostal dáreček. Pěkně jsme poděkovali a slíbili, že vše, co nám Mikuláš napsal dodržíme.