VCÚ Mladkov 20.7.2013

Naše družstvo mužů se účastnilo dalšího dílu seriálu VCÚ v požárním útoku, který se tentokráte konal ve sportovním areálu v Mladkově. Tato soutěž se v minulosti vyznačovala především tím, že se běhala na dva pokusy. V tomto roce došlo u pořadatelů ke změně, a běhalo se pouze na jeden pokus k lítosti většiny závodníků. Počasí opravdu přálo a tak v 10:00 hod začaly první pokusy mužských týmů, kterých bylo celkem 17.  Běhalo se proti sklopným terčům na 3B. V kategorii mužů zvítězili muži z Letohradu – Orlice s časem 17,23s. Na druhém místě se umístila Lukavice s časem 17,97s. Třetí místo si odvezli kluci z Bystřece A za čas 18,01s. Naše družstvo ve složení: Jedlička Jiří, Hrabčuk Luboš, Prachař Martin, Kozel Josef – vypůjčený člen z Horního Třešňovce, Bednář Petr, Rebhán David a Krobot Filip dosáhlo velmi dobrého času 18,38s, který však ve velké konkurenci stačil až na celkové 8. místo. Přesto tento čas znamenal pro družstvo nový osobní rekord a alespoň částečný úspěch, na který dlouho čekali. V celkovém hodnocení VCÚ  je naše družstvo na 13. místě s 28 body.   

U žen vyhrály hasičky z Letohradu – Orlice s výborným časem 16,73s. Průběžně vedoucí ženy z České Rybné potvrdily svou formu a s časem 18,03s skončily na druhém místě. Třetí místo obsadila holky z Letohradu – Červené v čase 18,25s. Z našeho sboru běžela Lucka Hrabčuková za Horní Třešňovec, Renáta Pecháčková za Dolní Třešňovec a Markéta Marková za Lanšperk.

Další kolo seriálu proběhne v sobotu 27.7.2013 v České Třebové. Všechny vás srdečně zveme.

DSC_6599 DSC_6598 DSC_6597 DSC_6596 DSC_6595 DSC_6592